The Nikon Difference

Nikon, którego nazwa jest synonimem “najlepszej na świecie soczewki”, zapewnia milionom ludzi na całym świecie, wyraźne i doskonałe widzenie poprzez najbardziej znane i pożądane produkty optyczne.

Historia korporacyjna firmy Nikon rozpoczęła się w roku 1917 od produkcji szkła optycznego. Od tego czasu surowe wymagania użytkowników i bezkompromisowe podejście firmy Nikon do produkcji zawsze prowadziły do dostarczania produktów o najwyższej jakości. W tym duchu firma Nikon trwa do dzisiaj.

 

W każdym produkcie firmy Nikon jest soczewka, od aparatów fotograficznych przez ultra precyzyjne steppery i skanery po mikroskopy i teleskopy.

Aby wspierać innowacje, działy badań i rozwoju każdej z tych dziedzin, skupiają się wokół wspólnej platformy, która łączy wszystkie podstawowe technologie: The Nikon Core Technology Center, koncertując się na optoelektronice i precyzyjnych technologiach. Więcej informacji o działaniach R & D firmy Nikon, dowiedz się więcej .

Kiedy jakość ma znaczenie

Przez lata firma Nikon udowodniła, że może zapewnić wyjątkową wydajność swoich produktów w najbardziej ekstremalnych warunkach. Od akcji przeprowadzonych w arktycznym mrozie po nieprzewidywalne środowisko kosmiczne, Nikon zyskał status legendarnej marki. Niezależnie od środowiska w jakim noszone są soczewki Nikon, możesz oczekiwać, że twoje soczewki dostarczą:

  • Najlepszą jakość optyczną i niezawodność
  • Najnowocześniejsze rozwiązania optyczne
  • Niezrównaną jakość i trwałość
  • Wybierając soczewki oftalmiczne Nikon, wkraczasz w świat pasji, świat wizjonerów.

    Wybierając soczewki okularowe Nikon, wkraczasz w świat pasji, świat wizjonerów.

Soczewki okularowe Nikon posiadają znaczące różnice między sobą, w zależności od Twoich potrzeb.
Odwiedź specjalistę w zakresie optyki widzenia i i zapytaj o najlepsze soczewki dla Ciebie.

Znajdź Salon Optyczny z ofertą Nikon