Precyzja
w każdej sytuacji

Dla każdego z nas precyzja oznacza coś innego.
Odnajdź swoją precyzję w szkłach okularowych Nikon.

Co dla Ciebie
oznacza precyzja?

Czy oznacza pełną kontrolę? A może skupienie? Bycie dokładnym? Czy dążenie do doskonałości?

Dla Nikon precyzja jest częścią każdego dnia - od pracy nad najbardziej innowacyjną technologią po dostosowywanie soczewek okularowych do indywidualnych wymagań.

 • Kontrola
  i pewne działanie.

 • Dyscyplina i Dokładność
  ku bezbłędnemu wykonaniu.

 • Przejrzystość i ostrość
  każdego rzemiosła.

 • Dążenie ku
  Doskonałości w każdym calu.

Precyzja każdej pary soczewek.

Od momentu powstania firmy, Nikon dążymy do pełnej perfekcji i dostarczania najwyższej jakości szkieł okularowych. Każda para soczewek okularowych Nikon jest produkowana z najwyższą precyzją, aby zaspokoić Twoje potrzeby.

 • Ponad 100 lat doświadczenia.

  Historia firmy Nikon rozpoczęła się w 1917 r., a produkcja szkła optycznego wystartowała już rok później. Od tego czasu nie uznajemy kompromisów w dążeniu do dostarczania produktów najwyższej jakości.

 • Nikon Optical Design Engine - rewolucja w precyzji pomiarów

  Nikon Optical Design Engine to kalkulator obliczeniowy, który z najwyższą precyzją projektuje strefy widzenia każdej soczewki - eliminując wszelkie zniekształcenia. Dowiedz się więcej o procesach R&D Nikon.

 • Technologia i Innowacja

  Niezależnie od warunków środowiska, możesz być pewien, że soczewki Nikon to najwyższa jakość, doskonałe właściwości optyczne, estetyka i trwałość. Nikon zyskał status legendarnej marki dzięki swoim technologiom i innowacyjności.

Estetyka i piękno
idealnego widzenia

Dostrzeż piękno świata
w szkłach okularowych Nikon.

Jaka jest
Twoja wizja piękna?

Estetyka jest ważna dla każdego z nas, a dodatkowo w każdym z nas tkwi pragnienie doskonałości. Poszukiwanie piękna jest niekończącą się drogą.

Dla Nikon estetyka oznacza piękno nieskazitelnego widzenia - dostrzegania każdego elementu świata. Dzięki naszym spersonalizowanym soczewkom pomagamy tworzyć i realizować wizje doskonałości. Dostrzeż ukryte uroki otaczającego cię świata.

Piękno widzenia

Twoje poczucie estetyki odzwierciedla Twoje potrzeby. Nikon tworzy soczewki, w których podkreślasz swoje pragnienie piękna. Nasze soczewki pomagają wyrazić Twoje prawdziwe ja.

 • Pożegnanie z grubymi, ciężkimi szkłami okularowymi.

  Jesteś zmęczony grubymi i ciężkimi okularami, czujesz, że Twój nos jest ściśnięty, a z boku prezentują się nieestetycznie?
  Szkła okularowe Nikon gwarantują pełną estetykę. Dzięki połączeniu materiałów i innowacyjnej technologii, takich jak podwójnie asferyczne konstrukcje optyczne, tworzymy najcieńsze i najlżejsze soczewki o szerokim polu widzenia peryferyjnego.

 • Szkła idealnie dopasowane do Ciebie

  Twoje szkła okularowe produkowane są na zamówienie, co gwarantuje ich idealne dopasowanie. Do precyzyjnych pomiarów używamy aż 12 parametrów. Dodatkowo, aby mieć pewność, że Twoja para soczewek pasuje do Twojego stylu życia, bierzemy również pod uwagę Twoje zwyczaje i preferencje widzenia.

 • Absolutna przejrzystość Twoich szkieł okularowych.

  Zainspirowani japońską precyzją, pracujemy z niezwykłą dbałością o każdy szczegół, stosując najlepsze materiały i technologie. Dzięki temu zapewniamy optymalną ostrość i przejrzystość Twojego widzenia.
  Bez względu na to, czy wybierasz się na rozmowę kwalifikacyjną, czy na lunch z przyjaciółmi, nasze przejrzyste soczewki pozwalają Ci poruszać się pewnie, wyglądać wyjątkowo elegancko i zobaczyć każdy szczegół.

Znajdź salon optyczny w swojej okolicy