Ochrona przed światłem

Twoje okulary mogą kontrolować ilość światła jakie dociera do Twoich oczu aby maksymalnie zwiększyć komfort widzenia i lepiej chronić Twój wzrok.

W okularach chodzi o to żeby zapewnić Ci jeszcze lepsze widzenie. Zazwyczaj myśląc o kontrolowaniu światła docierającego do Twoich oczu, pierwsze co przychodzi Ci na myśl to okulary przeciwsłoneczne. Jednak istnieje wiele innych rozwiązań , w których soczewki okularowe mogą zmieniać lub regulować światło – dając Ci wyraźniejszy obraz i komfortowe widzenie.

Antyrefleks

Szkła okularowe mogą być pokryte wieloma warstwami, które diametralnie redukują odbicia. Taka jest standardowa soczewka okularowa Nikon, która sprawia ,że widzisz lepiej i wyglądasz lepiej.

Więcej

Filtrowanie światła niebieskiego

Poprzez filtrowanie promieni światła niebieskiego, soczewki okularowe mogą zwiększyć kontrast i komfort widzenia. Jest to szczególnie ważne w przypadku użytkowników ekranów urządzeń cyfrowych.

produkty  

Filtrowanie promieni UV

Na soczewki okularowe mogą być nakładane specjalne powłoki, które blokują docieranie promieni UV, ale także redukują ilość promieni UV odbijanych od wewnętrznej części soczewek. Aby jeszcze bardziej chronić oczy przed słońcem, wybierz soczewki z wysokim wskaźnikiem eSPF (Współczynnik ochrony przed promieniowaniem słonecznym).
produkty

Polaryzacja

Światło słoneczne odbijające się od dużych powierzchni, takich jak morze, droga lub śnieg, tworzy odblaski, które mogą być bardzo niekorzystne dla oczu. Soczewki okularowe z polaryzacją mają filtr, który blokuje światło odbijane od płaskich powierzchni i odcina odblaski, dzięki czemu Twoje widzenie jest znacznie bardziej wyraźne i czujesz się bardziej komfortowo. Soczewki polaryzacyjne to najlepszy wybór dla okularów przeciwsłonecznych wysokiej jakości.

Produkty

Soczewki okularowe Nikon posiadają znaczące różnice między sobą, w zależności od Twoich potrzeb.
Odwiedź specjalistę w zakresie optyki widzenia i i zapytaj o najlepsze soczewki dla Ciebie.

Znajdź Salon Optyczny z ofertą Nikon