Soczewki okularowe robione na zamówienie

Dostosuj soczewki do Twoich indywidualnych potrzeb.

Soczewki okularowe Nikon są produkowane pojedynczo aby maksymalnie dostosować je do potrzeb użytkownika. Wykonuje się je na podstawie pomiarów i informacji jakie wysyłane są przez Twojego optyka, aby maksymalnie je dopasować do Twoich potrzeb. Jednak to nie wszystko, czy wiedziałeś, że możesz dopasować swoje soczewki nie tylko do ulubionych oprawek ale też do Twojego stylu życia?

Twoje oprawki okularowe mają unikalne wymiary, które determinują jak soczewki okularowe będą zamontowane i umiejscowione przed Twoimi oczami. To odgrywa znaczącą rolę w tym jak będziesz w nich widział. Zaawansowane soczewki okularowe firmy Nikon uwzględniają parametry kształtu i dopasowania oprawki, co znacznie poprawia wydajność soczewek.

Kąt pantoskopowy, Krzywizna oprawy, Odległość rogówkowa

Prowadzimy różne style życie i potrzebujemy różne okulary. Twój optyk zapyta Ciebie jaki styl życia prowadzisz i jakie są Twoje oczekiwania jeżeli chodzi o okulary. Optyk zbierze wszystkie informacje i zleci firmie Nikon wykonanie takich soczewek, aby były maksymalnie dopasowane do Ciebie.

Optyk lub optometrysta dokonuje pomiaru ponad 12 parametrów użytkownika okularów, które są potrzebne do przygotowania projektu soczewek okularowych Nikon.

Indeks, Cylinder, Sfera, Oś, Addycja, Konstrukcja, Kąt pantoskopowy, Krzywizna oprawy, Kształt oprawyOdległość , Odległość oko-soczewka, Odległość do czytania, Długość strefy progresji

Nikon wykorzystuje ponad 12 parametrów aby zaprojektować Twoje soczewki. Parametry użytkowników z całego świata są internetowo przesyłane do specjalnego kalkulatora obliczeniowego w Japonii – NODE Nikon Optical Design Engine – w celu zaprojektowania indywidualnych soczewek. Następnie są one wytwarzane przy użyciu wysoce precyzyjnych, cyfrowych narzędzi do obróbki powierzchni.

W rezultacie, każda osoba nosząca okulary, która wybiera soczewki firmy Nikon, otrzymuje soczewki dostosowane do ich konkretnych potrzeb, zapewniając doskonałą jakość widzenia.

Soczewki okularowe Nikon posiadają znaczące różnice między sobą, w zależności od Twoich potrzeb.
Odwiedź specjalistę w zakresie optyki widzenia i i zapytaj o najlepsze soczewki dla Ciebie.

Znajdź Salon Optyczny z ofertą Nikon